top of page

Náš tým

S kým si promluvit

DSCF7470-2.jpg

Martin Fořt

Jednatel, Nákup a Prodej

Po studiu na VŠ, Martin začal kariéru v korporátních společnostech Tesco Stores a Ahold, kde působil na vedoucích pozicích nákupu a trade planningu a přispěl k velkému rozvoji nepotravinového segmentu v hypermarketech obou firem.


V roce 2009 se rozhodl začít podnikat ve sféře outletového zboží. Spoluzaložil společnost FO retail, jenž provozovala outlety s textilem a spotřebním zbožím především na hranicích s Německem. Po prodeji společnosti se začal plně věnovat budování vlastní sítě obchodů pod značkou LEVNO s Michalem Štádlerem. 

Karolína Vrkoslavová

Výkonná ředitelka

Karolína již při studiích na VŠ podnikala (vlastní obchod s italskými potravinami, které sama z Itálie dovážela). Zároveň dělala asistentku ve společnosti, která podnikala v plynárenství, kde si postupně prošla veškerými odděleními od administrativy, přes nákup, prodej, projekci a fakturaci. Následně se před nástupem do skupiny Calabar Invest starala o nákup surovin a inventáře pro síť restaurací Colloseum.


Do skupiny nastoupila na pozici nákupčí, ale velmi rychle se vypracovala až na výkonnou ředitelku operations celé skupiny, zodpovědné za každodenní vedení skupiny, zejména za rozvoj a operativu sítě obchodů LEVNO a e-commerce aktivity skupiny. Zároveň zodpovídá za výkupy od třetích stran. Díky opčnímu programu je nyní i akcionářkou skupiny.

DSCF7488-2.jpg
IMG_7957.jpeg

Lenka Grajciarová

Key Account, Logistika

Lenka pochází ze Slovenska a do naší společnosti přináší bohaté znalosti a zkušenosti. Je to inteligentní, ambiciózní a spolehlivá profesionálka, která se nebojí přijímat nové výzvy. Po ukončení studia zastávala před nástupem k nám různé administrativní pozice v různých společnostech. Díky své dychtivosti učit se a rozvíjet se si Lenka rychle získala důvěru našeho týmu a vypracovala se na klíčovou součást našeho oddělení komunikace a logistiky. Její smysl pro detail a strategický přístup nám pomohly dosáhnout mnoha našich cílů.

Renata Kopecká

Fakturace, Administrativa

Renata je motivovaná a oddaná osobnost, která do své funkce interní účetní přináší bohaté zkušenosti a znalosti. Do naší společnosti nastoupila nejprve jako asistentka, rychle se naučila pracovat a prokázala své pevné odhodlání s nadšením se ujmout jakéhokoli úkolu. Díky svému přístupu, bezkonkurenčnímu nadšení a velkému smyslu pro zodpovědnost se pro nás stala neocenitelnou a vždy zajišťuje správné zpracování dokumentů a hladký průběh veškeré administrativy. Jsme za Renatinu tvrdou práci vděční!

Get in Touch
342389975_210043895096162_8474049754024139562_n_edited.jpg
bottom of page