Maloobchod

Vše za 50

Maloobchodní řetězec prodejen Vše za 50 vznikl za účelem nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za mimořádně příznivou cenu. V prodejnách Vše za 50 a LEVNO proto nabízíme široký sortiment drogistického zboží, doplňků do domácnosti, sportovního náčiní, textilu, obuvi, pracovního oblečení a dalšího spotřebního zboží.


První pobočka vznikla v Mladé Boleslavi, následovalo otevření pobočky v České Lípě, v Ústí nad Labem, v Hradci Králové, v Praze 8 – ulice Klapkova. Poslední prodejna byla otevřena loni na podzim na v Praze 4 Nuslích - ulice Nuselská. V přípravě máme několik dalších prodejen v Praze a ČR.

 

Jsme v procesu proměny prodejen Vše za 50 na náš nový koncept prodejen s novou identitou pod značkou LEVNO.


Stále hledáme vhodné prostory pro nové prodejny. Naším cílem je maloobchodní řetězec LEVNO provozovat v systému franšízy.

Maloobchod

Hlavní vizí konceptu prodejen LEVNO je „přestat s plýtváním“. Světová produkce denně chrlí obrovské množství produktů a zákazníci ani prodejci toto množství celé nespotřebují. Výrobci a obchodníci neustále zboží obměňují a uvádějí na trh nové kolekce. Přebytky z předešlé kolekce jsou v ten moment pro ně přítěží (zabírají místo novým produktům) a potřebují se ho zbavit. Zboží končí zapomenuté ve skladech bez užitku, nebo ještě hůř končí na skládkách, či ve spalovnách.
Zde vidíme náš přínos a roli, neboť věříme, že je velký počet zákazníků, a my se k nim počítáme také, kterým jde o funkčnost a výhodnou cenu produktu a nepotřebují kopírovat nejnovější módní vlnu nebo trend a design.
Nesoustředíme se na prodej značkového zboží ani na položky posledních módních trendů (i když i ty můžete v rámci našich kolekcí na prodejnách nalézt), jde nám pouze o to, aby zákazník nakoupil účelně za mimořádnou cenu a zamezili jsme tak zbytečnému plýtvání.

www.vse50.cz
Otevírací doba
Otevřeno Po-Pá 9-19 a So 9-13
Příjemný personál
Ochotní a vstřícní prodejci
Široký sortiment
Velký výběr a každý týden nové zboží
Výhodný nákup
Vždy kvalitní zboží za neuvěřitelně nízké ceny
Chcete prodávat naše zboží ve svém obchodě?
Nabídněte nám svou lokalitu
Chcete více informací?

Pavla Podsedníková

 

+420 775 716 553‬
podsednikova@calabar.cz

Máte dotaz?

Prodejny