Maloobchod

 

Náš diskontní maloobchodní řetězec prodejen LEVNO a E-shop levnoshop.cz vznikl za účelem nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za mimořádně příznivou cenu. V našich prodejnách proto nabízíme široký sortiment drogistického zboží, doplňků do domácnosti, sportovního náčiní, textilu, obuvi, pracovního oblečení a dalšího spotřebního zboží.


Naše prodejny najdete v České Lípě, Ústí nad Labem, 2 prodejny v Hradci Králové (E.Benese a K.H.Máchy), již 5x v Praze (P8 Klapkova, P9 Prosek Metro "C", P5 Lidická, P4 Nuselská a P10 Starostrašnická), Jihlavě, Kladně, Teplicích, Pardubicích, Berouně, Plzni, Jablonci nad Nisou a další připravujeme (P4 Háje a druhou Plzeň). Nyní provozujeme 17 prodejen v ČR (více na www.levno.shop a dále vlastní internetový obchod na adrese https://www.levnoshop.cz)


Stále hledáme vhodné prostory pro nové prodejny v ČR. Ideální velikost kolem 150m2 v centru města v místech s vysokým počtem lidí (zastávky, hlavní nákupní ulice apod.)

LEVNO

Hlavní vizí konceptu prodejen LEVNO je „přestat s plýtváním“. Světová produkce denně chrlí obrovské množství produktů a zákazníci ani prodejci toto množství celé nespotřebují. Výrobci a obchodníci neustále zboží obměňují a uvádějí na trh nové kolekce. Přebytky z předešlé kolekce jsou v ten moment pro ně přítěží (zabírají místo novým produktům) a potřebují se ho zbavit. Zboží končí zapomenuté ve skladech bez užitku, nebo ještě hůř končí na skládkách, či ve spalovnách.
Zde vidíme náš přínos a roli, neboť věříme, že je velký počet zákazníků, a my se k nim počítáme také, kterým jde o funkčnost a výhodnou cenu produktu a nepotřebují kopírovat nejnovější módní vlnu nebo trend a design.
Nesoustředíme se na prodej značkového zboží ani na položky posledních módních trendů (i když i ty můžete v rámci našich kolekcí na prodejnách nalézt), jde nám pouze o to, aby zákazník nakoupil účelně za mimořádnou cenu a zamezili jsme tak zbytečnému plýtvání.

www.levno.shop
Otevírací doba
Všech 17 prodejen otevřeno každý všední den a v sobotu dopoledne
Příjemný personál
Ochotný personál, možnost vyzvednutí zboží z e-Shopu na všech prodejnách
Široký sortiment
Velký výběr a každý den nové zboží na prodejně a tisíce dalších na www.levnoshop.cz
Výhodný nákup
Jsme vždy nejlevnější obchod ve městě. U nás je LEVNO.
Chcete prodávat naše zboží ve svém obchodě?
Nabídněte nám svou lokalitu
Chcete více informací?

Karolína Vrkoslavová

provozní ředitelka LEVNO

 

+420 702 246 987‬
reditel@levnoshop.cz

Máte dotaz?

Prodejny