Maloobchod

 

Náš diskontní maloobchodní řetězec prodejen LEVNO vznikl za účelem nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za mimořádně příznivou cenu. V našich prodejnách proto nabízíme široký sortiment drogistického zboží, doplňků do domácnosti, sportovního náčiní, textilu, obuvi, pracovního oblečení a dalšího spotřebního zboží.


První pobočka vznikla v Mladé Boleslavi, následovalo otevření pobočky v České Lípě, v Ústí nad Labem, v Hradci Králové, a dále na Praze 8 (Klapkova), Praze 5 (Lidická), Praze 4 (Nuselská), Praze 8 (metro "C" Prosek), Jihlavě, Kladně a Teplicích a nově v LIBERCI. Nyní provozujeme 12 prodejen v ČR (více na www.levno.shop a dále vlastní internetový obchod na adrese https://www.levnoshop.cz


Stále hledáme vhodné prostory pro nové prodejny.

LEVNO

Hlavní vizí konceptu prodejen LEVNO je „přestat s plýtváním“. Světová produkce denně chrlí obrovské množství produktů a zákazníci ani prodejci toto množství celé nespotřebují. Výrobci a obchodníci neustále zboží obměňují a uvádějí na trh nové kolekce. Přebytky z předešlé kolekce jsou v ten moment pro ně přítěží (zabírají místo novým produktům) a potřebují se ho zbavit. Zboží končí zapomenuté ve skladech bez užitku, nebo ještě hůř končí na skládkách, či ve spalovnách.
Zde vidíme náš přínos a roli, neboť věříme, že je velký počet zákazníků, a my se k nim počítáme také, kterým jde o funkčnost a výhodnou cenu produktu a nepotřebují kopírovat nejnovější módní vlnu nebo trend a design.
Nesoustředíme se na prodej značkového zboží ani na položky posledních módních trendů (i když i ty můžete v rámci našich kolekcí na prodejnách nalézt), jde nám pouze o to, aby zákazník nakoupil účelně za mimořádnou cenu a zamezili jsme tak zbytečnému plýtvání.

www.levno.shop
Otevírací doba
Otevřeno Po-Pá 9-19 a So 9-13
Příjemný personál
Ochotní a vstřícní prodejci
Široký sortiment
Velký výběr a každý týden nové zboží
Výhodný nákup
Vždy kvalitní zboží za neuvěřitelně nízké ceny
Chcete prodávat naše zboží ve svém obchodě?
Nabídněte nám svou lokalitu
Chcete více informací?

Zbyněk Jakšík

Manažer provozu LEVNO

 

+420 777 147 727
jaksik@levno.shop

Máte dotaz?

Prodejny