Zajímá vás...

Zbylo mi zboží z minulé sezóny, nevím co s ním

Velmi běžný jev v maloobchodu, který prochází značnou sezónností. Naše společnost se specializuje na výkup veškerých nadzásob z maloobchodu a velkoobchodu v celé Evropě. Vykupujeme jak zboží starých sezón, tak zboží různých kvalitativních kategorií. Umíme vykoupit i zboží nevhodně zabalené, poničené a neroztříděné. Vykupované zboží následně prodáme v naší vlastní maloobchodní síti, případně třetím stranám mimo region specifikovaný zákazníkem. Umíme vykoupit jak 1 paletu zboží, tak 1000 palet zboží, velikost ani kvalita zboží pro nás není překážkou.

nabídněte nám své zboží
Ukončuji činnost provozovny a potřebuji se zbavit veškerých neprodaných zásob

Umíme vyřešit kompletní likvidaci provozoven, včetně prodejního vybavení a příslušenství. Pro zboží a příslušenství si osobně přijedeme a vše zařídíme, a zaplatíme na místě hotově, pokud bude třeba.

nabídněte nám své zboží
Mám nabídku zboží vhodnou pro dodávku do obchodních řetězců

Z praxe víme, že existuje celá řada výrobců, nebo obchodníků, kteří mají produkt nebo produkty, jež by chtěli prodávat v obchodních řetězcích. Mnohdy je pro ně složité dosáhnout dohody a stát se regulérním dodavatelem těchto řetězců, nebo mají v nabídce pouze jeden nebo malé množství produktů. Jsme schopni toto zboží vykoupit a v případě zájmu ho těmto zákazníkům prodat. Umíme spolupracovat jak jednorázově, tak pravidelně a specializujeme na nepotravinové zboží. 

nabídněte nám své zboží
Jsem správcem konkurzní podstaty a potřebuji zlikvidovat zásoby

Máme mnoholetou praxi v nákupu a náš nákupní proces je jednoduchý. Dostaneme nabídku, zboží zhodnotíme a stanovíme jasnou cenu za kterou vykupujeme. A následně celé zařídíme včetně platby a kompletní logistiky, tak aby jste se Vy nemuseli starat o nic jiného. 

nabídněte nám své zboží
Vyhazuji spousty neprodejného (i poškozeného zboží) a přijde mi to škoda

Existuje velké množství skladových zásob, které jsou v daném regionu opravdu neprodejné (nasycenost trhu, nevhodný typ zboží, poškozené obaly a podobně) Toto zboží přináší stávajícímu majiteli pouze více náklady (skladování, ekologická likvidace). Naše společnost je schopna po posouzení skladu i takový druh zboží vykoupit a následně ho zpracovat k dalšímu prodeji na vlastních prodejnách, či ekologické likvidaci. 
 

nabídněte nám své zboží
Mám zájem o nákup zboží stockového charakteru

Disponujeme vlastním skladem v Praze 10, kde po dohodě velkoobchodně prodáváme stockové zboží, případně nám napište, o co máte zájem ve formuláři níže. Stále rozšiřujeme svoji odběratelskou základnu, takže se s Vámi rádi spojíme a dohodne případné podmínky spolupráce. 

nabídněte nám své zboží
Potřebuji se zbavit nadzásob

Vykupujeme veškeré druhy nadzásob a nadprodukce v kategoriích spotřební zboží, textil, obuv, kosmetika a drogerie. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s Vaší nabídkou a my ji komplexně zpracujeme a vypořádáme. 

nabídněte nám své zboží
Potřebujete radu?

Martin Fořt

 

+420 722 942 103
fort@calabar.cz

Máte dotaz?